Turkish Cargo Takip – Turkish Cargo Tracking

Turkish Cargo Takip Nasıl Yapılır ?

Turkish Cargo yurt içinde 51 iç hatta tüm dünyada ise 2999 uçuş noktasına sahiptir. Turkish Cargo Tracking Amerika’dan Ortadoğu’ya ve Avrupa’dan Afrika’ya dünyanın birçok yerindeki hizmet noktalarıyla hizmet vermektedir.Geniş filosuyla bu sektörde öncü firmalarar arasında gelen THY Kargo kendine ait THY Kargo Uçaklarıile dünyanın bir ucundan diğer ucuna hizmet vermektedir.
 

THY Kargo Kaç Günde Teslim Eder ?

THY Cargo Türkiye’nin her yerine yurtiçi kargo gönderim hizmeti sunuyor. Kargo teslim süreleri bazen değişiklik göstersede THY Kargo genellikle 1 gün içerisinde yada aynı gün için kargo teslim edebilme özelliğine sahiptir.Türkiye’de hatta ve hatta Dünya’daki en geniş filoya sahip bir şirkettir.THY Kargo ile ilgili olan tüm istek, öneri ve şikayetler için kolay bir şekilde Thy Kargo müşteri hizmetleri numarası 0850 333 0 777  Thy Cargo çağrı merkezine başvuruda bulunulabiliyor. THY müşteri hizmetleri üzerinden kolay bir şekilde kargo durum bilgisini de öğrenme şansı bulunuyor.THY Kargo Sorgulama yaparken THY Kargo AWB numarası ile sorgulama yapmalısınız.

türk kargo

Turkish Cargo Takip

Türk Havayolu ulaşım ve taşımacılığı sektöründe dünyanın en büyük şirketlerinden birisi haline gelen Thy Kargo hizmetlerinde de önemli çözümler sunmaya devam ediyor. Dünyanın her yerine ulaşan geniş bir uçuş ağı bulunan THY Kargo Uçakları ile artık hem yurtiçi hem de yurtdışı kargo gönderilerini en hızlı ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmektedir. THY Kargo geniş lojistik ağı ve ileri nesil teknolojisiyle kargo gönderilerinde profesyonelliği buluşturuyor.

Türkiye Kargo Takibi
Bir önceki yazımız olan Sefamerve Sipariş Takip başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz

Yorum yapın