Ptt Kargo Takip

Ptt Kargo Takip yapabilmek için kargo sorgula ekranına Kp ile başlayan benzersiz 13 haneli barkod numaranızı girmeniz gerekmektedir.Ptt kargo bu benzersiz barkod numaralarını oluşturarak kargo karışıklıklarıa son vermiştir.Güvenle bu sayfada Ptt Kargo Sorgulama yapabilirsiniz.Ptt kargo takip numarası yoksa eğer ne yapmanız gerekiyor ? Ptt Kargo Takip iletişim numarası 444 1 788 yada 0850 222 1 788 numaralı telefonlarını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

ptt kargo
ptt kargo takip

Ptt Kargo Takip Kodu Olmadan Sorgulama Yapılır mı?

Ptt Kargo takip kodu olmayanlar internet üzerinden kargo takibi yapamaz. Ancak kargonuzu beklediğiniz en yakın PTT Kargo şubesine giderek veya 444 1 788 nolu çağrı merkezini arayarak kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Tc Kimlik No İle Kargo Sorgulama Yapılır Mı ?

Ptt kargo takip numaranız yoksa eğer size en yakın olan PTT Kargo şubesine giderek ve ya 444 1 788 numarasını arayarak adınıza kargo olup olmadığını öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden isim ile kargo takip işlemi yapılamamaktadır.Ptt Kargo Şubelerine giderek Tc kimlik no ile kargo sorgulama yapabilirsiniz.

PTT kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

PTT Kargo dağıtım ekipleri akşam 17.00 ‘a kadar dağıtım yapmaktadır.Resmi kurumlarda mesai saati bitişine kadar yapılmaktadır.Ptt kargo takip no bulmak istiyorsanız gönderinizin üzerinde bulunan bilgi formuna bakabilirsiniz.Ptt yurtdışı kargo takip işlemleri bu sayfadan yapılmaktadır.

ptt kargo takibi
PTT kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

PTT Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz: