Mng Kargo Sorgulama

MNG KARGO TAKİP NASIL YAPILIR  ?

mng kargo
mng kargo sorgulama

Mng Kargo Takip yapabilmeniz için Mng Kargo Gönderi No, Alım Belgesi No veya Fatura No bilgilerinden birini bilmeniz yeterlidir.Bu bilgiler kargonun teslim alınma anında kargo gönderimi yapan kişiye, mng kargo görevlisi tarafından teslim edilmektedir.Peki kargo takip yapabilmeniz için hangi yolları izlemeniz gerekiyor detaylıca açıklayalım. 

Mng Kargo Takip uygulaması ile yurtdışı ve yurt içi kargonuzun nerede olduğunu online ve anlık olarak öğrenebilirsiniz. Fatura seri ve no ile aramak için A000001 şeklinde giriş yapmalısınız.Mng Gönderi takip numarası 12 basamaktan oluşur ve tamamı rakam içermektedir.Örnek;1234567891011 şeklinde mng kargo takibi yapabilirsiniz.

Mng Kargo Takip

MNG KARGO SORGULAMA NASIL YAPILIR ?

mng kargo

Mng Kargo Sorgulama

 

Mng Kargo Takip Hareketlerini Nasıl Görebilirim ?

mng kargo

Mng kargonun takip işlemleri 5 aşamadan oluşmaktadır.

  1. Gönderici kargo çıkışını yapar.
  2. Gönderi yola çıkar.
  3. Gönderi teslimat şubesine ulaşır.
  4. Gönderi şubeye ulaştıktan sonra ve gerekli evraklar tamamlandıktan sonra teslim edilmek üzere dağıtıma çıkar
  5. En son aşamada ise kargo size teslim edilir.

 

Mng Kargo Takip Kodu Olmadan Sorgulama Yapılır Mı ?

Mng kargo takip kodu olmadan sorgulama yapabilmeniz mümkündür.Peki bu nasıl olacak diyorsanız makaleyi okumaya devam edin..
1-Mng Kargo Çağrı merkezini arayarak isim ile kargo sorgulama yapabilirsiniz yada tc kimlik no ile kargo sorgulama yaparak gönderinizin durumunu kolayca öğrenebilirsiniz.Mng Kargo iletişim hattından diğer sorularınıza da yanıt bulabilirsiniz.

Mng Kargo Takip Numarası Nerede Yazar ?

Mng kargo takip numarası size sms ile iletilmektedir.Kargo takip numarası 12 haneli numaralardan oluşmaktadır.Kargo takip ekranına 12 haneli takip kodunuzu girerek kolayca takip yapabilirsiniz.

Mng Kargo İletişim Bilgileri

444 06 06 – 0850 222 06 06 numaralı telefonlardan mng kargo çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo WhatsApp İletişim Hattı Var Mı ?

0850 222 06 06 numaralı MNG Kargo Resmi Whatsapp İletişim Hattı üzerinden kargo sorgulama,kurye çağırma,Mng Kargo fiyat hesaplama ve daha birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz.Mng kargo Türkiye’de ilk defa whatsapp üzerinden destek veren ilklerin markasıdır.

Mng Kargo Anneler Günü Kampanyası %30 İndirim Nasıl Yapılır ?

Anneler Günü Kampanyası kapsamında gerçekleştirilecek yurt içi kargo gönderilerinde, taşıma listesi fiyatları üzerinden %30 indirim uygulamak için mng kargo şubelerine gittiğinizde anneler günü kampanyasından yaralanmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.Bu Kampanya 03.05.2021 tarihi ile 16.05.2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.Evinizden Mng kargo kuryesi çağırarak kargo aldırmak isterseniz 0850 222 06 06 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Mng Kargo Hasar Tanzim Formu Nerede ?

Mng kargo ile gönderiniz hasarlı geldiyse eğer hasar tanzim formu doldurmanız gerekmektedir.Aksi taktirde kargonuz hakkında mesuliyet kabul edilmez.Peki bu tanzim formu nerede ?
ilk önce https://www.mngkargo.com.tr/hasar-tazmin sayfasına girmeniz gerekiyor
mng kargo