Sürat Kargo Sorgulama

Sürat Kargo Takip

SÜRAT KARGO TAKİP NASIL YAPILIR ?

Sürat kargo takip yapabilmek için sorgulama ekranına sürat kargo takip no girmeniz gerekmektedir.Sürat kargo şubelerini bulmak için alttaki arama kutusundan sürat kargo şubelerini bulabilirsiniz.

 

Sürat kargo sorgulama

Sürat Kargom Nerede ?

Sürat kargo sorgulama yaparken Sürat Kargo takip numaranızı ve gerekli bilgileri vermeniz durumunda sizi kargonuzun güncel durumu hakkında bilgilendirecektir.Eğer sorgulama yapmada zorlanıyorsanız Sürat kargo iletişim adresinden Sürat kargo çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sürat Kargo Köylere Kargo Getirir Mi ?

Evet Sürat Kargo köylere teslimat yapmaktadır.Fakat Sürat Kargo‘nun teslimat alanı dışında olan bölgelere (köy, kasaba veya ulaşılması güç beldeler vb.) ürünler Ptt kargo ile gönderilmektedir. Herhangi bir aksi durum olmadıkça ürün tedarik ve teslimat süresi yurtiçinde ortalama 3 gündür.

Sürat Kargo Şikayet Nereye Yapılır ?

Sürat Kargo‘nun resmi internet sitesinden Sürat Kargo Canlı Destek bölümünü tıklayarak marka temsilcileri ile iletişime geçebilir ya da 0850 202 02 02 numaralı sürat kargo çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.Sürat kargo ile direk bağlantı kurmadan şikayetvar.com sitesi üzerinden de şikayet edebilirsiniz.Sürat kargo şikayetvar adres:https://www.sikayetvar.com/surat-kargo