Ziraat Bankası Kartım Nerede ?Ziraat Kargo Takip – 2021

Ziraat Kart yani Ziraat Bankası Kredi Kartım Nerede ? Gibi aramalara cevap bulabileceğiniz yazımızda sizi detaylı olarak bilgilendireceğim.Ziraat Bankası Kredi Kartı Kargo Takip yapabileceğiniz ve kargo sorgulama yapabileceğiniz adresleri detaylı olarak sizinle paylaşacağım.Evet şimdi başlayalım Ziraat Kart Kargo Takip Nasıl Yapılır…

kuryenet takip

Ziraat Kart Takip Yapılır ? Ziraat Kart Kargom Nerede ?

Ziraat bankası Ziraat kart kullanıcılarına kargolarını kuryenet ile göndermektedir.Genellikle Ziraat kart basıldıktan sonra 1 ile 3 hafta arasında kuryenet aracılığı ile size ulaştırmaktadır.Kuryenet takip yaparak ziraat kartım nerede sorgusuna ulaşabilirsiniz.

Kuryenet Takip – Kuryenet Kargo Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Kuryenet takip ve kuryenet kargo sorgulama yapmak çok kolay çünkü basit bir arayüz ile yapılandırılmıştır.Kullanıcıları sıkmadan kolayca takip yapabilmelerini sağlayan bir sayfa ile size ziraat kartınızın nerede olduğunu göstermektedir.Kuryenet gönderilerini takip edebilmeniz için size verilen yada sms ile gelen 12 haneli kodu gösterilen yere girmelisiniz.

kuryenet takip

Ziraat Kargo Takip Numarası Nasıl Öğrenilir ?

Ziraat kart takip yapabilmek için kuryenet e ait 12 haneli takip numaranızın olması gerekmektedir.Bu 12 haneli kargo takip numarasından haberiniz yoksa yada size ulaşmadıysa Ziraat bankası müşteri hizmetleri 444 00 00 numaralı telefondan yada Ziraat bankası iletişim numarası olan 0850 220 00 00 numaralı telefondan kuryenet takip numarası alabilirsiniz.

ziraat bankası

Ziraat Bankası Hakkında Diğer Bilgilere Burada sizlere kısa link olarak paylaşıyorum lütfen yararlı bulduysanız destek vermenizi rica ediyorum yorum yaparak destek olabilirsiniz.

Ziraat İnternet Bankacılığı –>Tıkla

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Hesaplama Aracı –>https://www.ziraatbank.com.tr/tr/hesaplama-araclari/kredi-hesaplama/tuketici-kredisi

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama Aracı –>https://www.ziraatbank.com.tr/tr/hesaplama-araclari/kredi-hesaplama/konut-kredisi

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama Aracı –>https://www.ziraatbank.com.tr/tr/hesaplama-araclari/kredi-hesaplama/tasit-kredisi

Ziraat Kredi Ödemesi Nasıl Yapılır ?

Kredi geri ödemelerinizi Internet Şubemiz ve Ziraat Mobil uygulamasında yer alan “Krediler – Bireysel Kredi Taksit Ödeme” menüsünden, ATM’lerimizden -Kartsız İşlem menüsünden ve Şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İlk olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan “0850 220 00 00” numarasını arayın.
Sizden istenildiğinde T.C. kimlik numaranızı tuşlayın.
Sonrasında karşınıza çıkan menüde “1” tuşlaması yapın.
Daha sonra ise gelecek menüde “7” tuşuna sonrasında ise “0” tuşunu tuşlayın.Bu şekilde Ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Ziraat Kart(Bankkart) Müşteri Numarası Nerede ?

Banka kartının ön yüzünde ad ve soyadınızın altında yer alan numaralarda yer alan ilk 4 numara sonrasında yer alan 8 adet numara müşteri numaranızdır. Örneğin 1234111111112222 bu numarada 11111111 müşteri numaranızdır.

Ziraat Kart(Bankkart)CVV Nedir ? Nerede Yazar ?

Ziraat kartınızın arka yüzünde bulunmaktadır.Bu numara kartınızın güvenlik numarasıdır.Herkesle paylaşmamanızı öneriyoruz.Örneğin, kredi kartının arka yüzeyinde imza bandının üzerinde 0000 3333 4444 5555 777 yazıyorsa son 3 hane olan 777 kredi kartının CVV kodudur.Yani ziraat cvv kodu “777” dir.
Bir önceki yazımız olan Çiçek Sepeti Sipariş Takip - 2021 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın