Mng Kargo Sorgulama - Kargo Nerede | Türkiyedeki Bütün Kargo Şubelerinin İletişim Bilgileri

MNG Kargo Sorgulaması Nasıl Yapılır?

2003 yılından itibaren MNG Holding bünyesinde faaliyet gösteren MNG Kargo ülkemizin önemli kargo şirketlerinden biridir. Yaklaşık olarak 800 civarında şubesi bulunan MNG kargo sadece ülkemizde değil dünya üzerindeki belli başlı noktalara da hizmet götürmektedir. MNG kargo sorgulama yapabilmek için Alım Belgesi No, Gönderi No veya Fatura No bilgilerinden birini bilmek yeterlidir. Mng Kargo Sorgulama takip numarası kargo teslimi sırasında görevli tarafından verilmektedir.

MNG görevlisinden teslim alınan Mng Kargo Sorgulama fatura no ile kargonun internet sitesinden yurt içi veya yurt dışındaki kargoların takipleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Online sistem kargo takip numarası ile kargonun yerini anlık olarak görebilmeyi sağlar. Fatura seri numarası kullanılarak da sorgulama yapılabilir.

MNG Takibinin Çeşitli Yolları

MNG Kargo, müşterilerinin kargosunu takip edebilmesi için çeşitli yollar sunmaktadır. MNG kargo sorgulama, müşteri hizmetleri aranarak da yapılabilir. Kargo takip numarası gibi bilgiler bilinmiyorsa müşteri hizmetlerine verilen kimlik bilgileri ile kargo takibi gerçekleştirilebilir. Müşteri hizmetlerini aramak istemeyenler herhangi bir MNG şubesine giderek kargosunun nerde olduğunu öğrenebilir.

Fakat günümüzde herkesin elinde cep telefonu gibi akıllı cihazlar olduğundan online olarak takip gerçekleştirmek daha pratik ve zahmetsiz olacaktır. Mng Kargo Sorgulaması için fatura seri no kullanılacaksa arama yaparken A000001 şeklinde giriş yapılmalıdır. MNG Kargo sitesinden gönderi numarası ile takip yapılacaksa gerekli alana numara 000000000001 şeklinde yazılmalıdır.