Jetizz Kargo Takip – Jet Hızında Teslimat!

Jetizz Kargo Takip

Jetizz Nedir ?

Jetizz Kargo Takip Türkiye’de yeni filizlenmeye başlayan jet kargo yani aynı gün için jet hızında teslimat yapmayı hedefleyen Aras Holding’e ait yeni bir kargo firmasıdır.Aras Kargo Jetizz ile başta e-ticaret firmaları olmak üzere B2C hizmet taleplerine yönelik yapılan çalışmalara yeni soluk getirmeyi hedefleyen bir firma olarak kurulmuştur.İlerleyen teknoloji ile birlikte Aras Kargo Jetizz ile müşteri taleplerine yeni çözümler getirmeyi hedeflemektedir.

Jetiz Kargo Takip Nasıl Yapılır ?

Jetizz Kargo Takip

Jetizz Randevulu Teslimat Nedir ?

E-ticaret müşterilerinin en çok tercih ettiği teslimat şekli olan Jetizz Randevulu Teslimat, mevcut altyapısı ve operasyonel gücüyle en etkili oldukları ve e-ticaret gönderi taşımacılığında getirdikleri yeni bir soluktur.Randevulu Teslimat Hizmeti, Jetizz iş ortaklarının ve bireysel müşterilerinin Türkiye’nin tüm il, ilçe, köy ve kasabalarına göndermiş olduğu kargoları boyut farkı gözetmeksizin 1 gün içerisinde ulaştırdığı hizmetidir.Bu hizmet sayesinde Jetizz Türkiye’de ses getirecek bir kargo firması haline gelmeyi hedeflemektedir.

Jetizz İade Toplama Nedir ?

Jetizz iade toplama hizmeti ile kurumsal müşterilere birçok ayrıcalıklar tanımaktadır.Jetizz Kurumsal müşterilerin siteden oluşturulan iade talebi sonrasında Jetizz’in sağlamış olduğu arayüz ile talepler direk sisteme düşmektedir.Sms doğrulaması ve daha sonra direk olarak müşteri ile görüşülerek talebin doğruluğu hakkında teyid alınmaktadır.Teyid alındıktan sonra randevu saati belirlenir ve daha sonra son kullanıcı adresinden belirlenen saatte adrese barkod oluşturularak teslim edilir.Sektörde kargo iadesi ile ilgili bir çok müşteri şikayeti bulunmaktadır.Bu şikayetlerin hem önüne geçmek hemde daha çok müşteri memnuniyetini göz önüne getirmek için Jetizz Jet Kargo hizmet etmektedir.

Jetizz Saatli Teslimat Nedir ?

Jetizz Kargo şimdilik sadece İstanbul içi tüm ilçelere motorlu kurye hizmeti vermektedir.Jetizz motorlu kuryeler tarafından alınan kargolar genellikle 2 saat ile 3 saat arasında alıcıya teslim edilmektedir.Kargo teslim edildikten sonra anında gönderici tarafa sistem tarafından bilgi verilmektedir.Jetizz Kurye Çağırmak için ve detaylı fiyatları öğrenmek için 0850 215 33 34 numaralı Jetizz Çağrı Merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Jetizz Aynı Gün Uçak Kargo Nedir ?

Jetizz Uçak Kargo hizmeti; 7/24 saat hava alanı olan illerimizde en hızlı ve güvenilir uçak kargo hizmeti vermek için geliştirilmiş ve müşterilere sunulmuş ayrıcalıklı bir hizmettir.Son zamanlarda ülkemizde gelişen havaalanları ve ulaştırılması gereken acil kargolar bu sistemi zorunlu hale getirmiştir.Uçak Kargo en iyi ve en hızlı kargo teslimat seçenekleri arasında yerini almıştır.

Jetizz Uçak Kargo Nasıl İşlemektedir ?

Acil Uçak Kargo acil evrak,paket,ilaç veya değerli eşyaları acil bir şekilde başka bir şehire göndermek için vardır.Motorlu kuryeler tarafından teslim alınan kargo paketleriniz göndereceğiniz il ve adrese göre ilk tarifeli uçakla gönderilmek üzere kargoya verilmektedir.Son aşamada kargo uçaktan alınarak adrese teslim edilmektedir.Bu sayede acil kargonuz yerine teslim edilmiş olmaktadır.

Jetizz Acil Uçak Kargo Hangi İllere Gönderim Yapıyor ?

Türkiye’de havaalanı bulunan tüm illere Acil Uçak Kargo gönderimi yapılmaktadır.

Sistem Nasıl İşliyor?

Acil Uçak Kargo acil evrak, paket, ilaç veya değerli eşyalarınız gibi ivedi şekilde başka bir şehre göndermek istediğiniz her şeyi, önce motor kuryelerimizle adresinizden alacak, ardından teslim edilecek şehirdeki adrese göre tarifeli ilk uçakla kargoya verecektir. Son olarak ise kargonun gönderildiği ilden alınarak belirttiğiniz adrese teslimatı yapılacaktır.Peki gönderim süresi nasıl diye soracak olursanız kargonuzun alım saatine göre 24 saat içinde hava şartlarının elverişli olması durumunda hemen teslim edilmektedir.

Jet Kargo Nedir ?

Jetizz ile Jet Kargo göndermeniz çok kolay.Sabah erkenden kargonuzun teslim edilmesini istiyorsanız Jet kargo hizmeti tam size göre Jet kargo hizmeti ile kargolarınız kapınızdan alınıp en geç saat 10:00’a kadar teslim edilmektedir.

Jetizz Jet Kargo Hangi İllere Gönderim Yapıyor ?

Jet kargo ile Türkiye’nin bir çok noktasına gönderim yapmanız mümkün.Detaylı bilgi almak için Jetizz Çağrı Merkezi telefon numarasını arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Jetizz Kargo TakipBir önceki yazımız olan Boyner Kargo Takip - Sipariş Takibi Boyner başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın