Gittigidiyor İade Nasıl Yapılır ? %100 Çözüm

Gittigidiyor İade İşlemleri Nasıl Yapılır?

Gittigidiyor iade

Gittigidiyor iade;Online alışverişin vazgeçilmez sitelerinden olan gittigidiyor’dan alış veriş yaptığınız ürünle alakalı bir sorununuz var yahut kanuni olan cayma hakkınızı kullanmak istiyorsunuz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Gittigidiyor iade nasıl yapılır?Öncelikle ana sayfamızdan “hesabım” sekmesine tıklıyoruz. Hesabım sekmesi içinde bulunan “aldıklarım” sekmesine tıklıyoruz. Aldıklarım sekmesi içinde karşınıza satın aldığınız bütün mamüller çıkacaktır. Burada siparişi devam eden ürünleriniz görünecektir. İade uygulamak istediğiniz ürüne “iade/problem bildir” düğmesine tıklıyoruz. Burada karşınıza bir alternatifler listesi çıkacaktır. Bu seçeneklerden size elverişli olanı seçmeniz gerekiyor. Bu alternatifler şu şekildedir:

a) Farklı Beden Geldi:  Eğer satın aldığınız mahsul, değişik bir numara, değişik bir renk yahut değişik bir numara şayet bu opsiyonu seçmeniz gerekiyor.

b) Kusurlu Ürün Geldi: Paketiniz geldi ve aldığınız üründe kusurlar sahip olunan. Çizik, kullanılmış, yahut bir parçasında problem sahip olunan ve benzeri. Problemler yaşıyorsanız bu opsiyon ile iade etmelisiniz.

c) Sahte Ürün: Satın aldığınız mahsul düzmece, taklit, replika şayet bu opsiyon ile iade prosedürü başlatmalısınız.

d) İade/Cayma Hakkı: İnternet alışverişlerine hususi olan bu hak alıcıları güvenliğini sağlamak için çıkarılmıştır. İnternet alışverişlerinde satın aldığınız ürünleri koşulsuz koşulsuz 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Bu GittiGidiyor sitesine hususi bir vaziyet değil. Tüm çevrimiçi alışverişlerinizde bu hak kanunla korunmaktadır. (Kişisel kullanıma hususi mamüller örn: emzik, iç çamaşırı, kullandıktan sonra hijyeni bozulan mamüller, poşeti açık mecmua ve kitap, tüketilen mamüller için bu yasa uygulanmaz.)

e) Teslim Alamadan Kapıda İade Edildi: Ürün geldi ve kapıda teslim almadınız. Bu şekilde bir iade prosedürü yapacaksanız bu opsiyonu tüketmelisiniz. Satın aldığınız mahsul kargoda zarar görmüş olur. Veya daha öncede de hasar görmüş gönderilmiş olur. Fakat bunu siz bilemeyeceğiniz için,  hasar görmesi olası ürünlerinizi kargocu dan teslimi sırasında paketi açarak tutanak tutturmalısınız.

Tutanak tutturmamanız halinde iade işleminiz satıcı yönünden red edilecektir. Ve iade prosedürü gerçekleşmeyecektir. Bu seçeneklerden biri ile iade prosedürü başlattığınızda serzeniş size kendi kendine bir iade kodu oluşturacaktır. Bu kod ile ilgili kargo firmasına ürünü teslim ettiğinizde kendi kendine iade prosedürü başlayacaktır. İade kargo ücreti satıcıya aittir. Kesinlikle iade prosedürü yapar iken ücret ödemeyceksiniz.


Gittigidiyor İade işleminizi yapmaya gittiğinizde, aldığınız iade kodu çalışmayabilir. Satıcı yahut Gİttigidiyor ile iletişime geçin. Çalışmama Durumunda size satıcı kargo uyuşma kodu verilecektir. Bu uyuşma kodu ile iade prosedürü yaparsanız iade kargo takip numarasını sisteme manuel girmeniz gerekecektir. Çünkü iade kargo takip kodunu sisteme girmezseniz ücret iadeniz yapılmayacak ve para satıcıya aktarılacaktır . Siz hem üründen hemde paranızdan olacaksınız.

Gittigidiyor sipariş iptali nedir?

Gittigidiyor iade

Siparişinizi vermiş ve daha sonrasında satın alacağınız ürünle alakalı biçiminde de bir vazgeçme hali söz hususu  olur. Gittigidiyor portalında kargolanmayan siparişleriniz varsa nasıl iptal edeceğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken yollara göz attığımız vakit şayet derhal 24 saat içinde, hesabım sayfanıza  gelmeniz gerekiyor. Hesabım sayfasında siparişini vermiş olduğunuz ürününüz yer alacaktır. Bu bölgede iptal isteği gönder sekmesi yer alır. Hemen iptal isteği firmaya göndererek ürünün kargolanmasını durdurabilirsiniz.

Eğer ki siparişleriniz şimdilik bu aşamadaysa o  durumda birkaç adım sonrasında tekrar işlemlerin yapılması mümkün olabilir. Aynı vakitte kargolanmayan ürünlerin iptalleri  kargolanan ürünlere oranla daha basittir. Çok çok bir prosedür gerektirmediğinden ötürü kolayca ürünlerle alakalı olarak iptallerin yapılmaya başlanmasını sağlamanız dahi zor olmayacaktır.

Satıcı, yapmış olduğunuz bu prosedürü de kolayca ayrım etmeye başlamış olacaktır. Ödeme işlemlerinizi şayet ki  banka havalesi gibi yollara başvurmuşsanız o vakit satıcı yönünden ödemiş olduğunuz tutar hesabınıza geri iade edilmeye başlanacaktır. Gittigidiyor sipariş iptali için gözünüzde çok çok büyütmenize lüzum yoktur. Tam tersine birkaç adımla  beraber sipariş iptallerininde problem yaşanmadan yerine getirilmesini sağlamaya başlamış olursunuz.


Gittigidiyor sipariş iptali nasıl yapılır?
Gittigidiyor sipariş iptali sonrasında paramı alabilir miyim?
Gittigidiyor Kargolanmayan Siparişlerin İptali Nasıl Yapılır?

gittigidiyor iade
Gittigidiyor iade
Gittigidiyor iade

Gittigidiyor Kargolanan Siparişlerin İptali Nasıl Yapılır?

Siparişleriniz kargolandıysa o vakit iptal süreci sizin adınıza bakıldığı vakit azıcık daha sorunlu bir sürece yol açabilir. Gittigidiyor adresi üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerle alakalı olarak son durumun ne olduğunu gene hesabım bölümünden problemsiz şekilde takip edebilmeniz de sizin adınıza zor olmayacaktır. Hesabım portalı vasıtasıyla mahsul kargoya verilmiş mi yoksa daha kargolanmak için bekliyor mu ayrıntılı şekilde öğrenmeniz mümkün olabilir.

Bu bölümden siparişinizi gördünüz ve kargolandıysa ne yapmanız gerektiği hususu ile ilgili kesinlikle şuurlu olmanız gerekiyor. Aynı şekilde satıcıya iptal için bir ileti yollamanız gerekecektir. Ardından şayet Hesabınızın  sayfasında bulunan iadeyi başlat sekmesine tıklayın. İade sebepleri bölümüne gelerek de ürünü niçin iade etmek istediğinize dair kısa bir tanımlama yapmanız gerekecektir. Bu bölgede bunun beraberinde alıcılarında teslim almadan kapıda iade edildi sekmesini tıklaması gerekiyor. Böylelikle ürünü sipariş etmiş olduğunuz mağazanın yetki sahibi kişileri yönünden iade hali anlaşılacaktır.

Şüphesiz onlardan birisinin de gittigidiyor satıcısının siparişi iptal etme hali diyebiliriz. Satıcı niçin bu çeşitli bir şey yaptı, siparişiniz iptal olduysa ne yapmanız gerekeceği tarafında fikriyat içinde olabilirsiniz. Bizlerinde amacı,  buradan alış veriş yapan şahıslara bilgilendirici paylaşımlar yaparak az dahi olsa bir katkıda bulunmaya çalışmak olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. Satıcılar vakit vakit şimdilik kargo halinde olmayan ürünleri iptal ettikleri haller olabiliyor.

Hesabım sayfasına gelerek ürünle  alakalı olarak bu çeşitli bir durumun olup olmadığının takibini çok basit şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizle alakalı olarak satıcı yönünden bir iptal hali yaşandığı vakit şayet izlemeniz gereken en kolay çözüm yollarından biri olarak şayet satıcıyla iletişime geçmektir. Satıcının niçin bu çeşitli bir şey yapmış olduğu ile ilgili merak ettiğiniz detayları öğrenebilirsiniz.

Zaten satıcıyla iletişime geçtiğiniz vakit şayet sizlere sebebini iletecek ve ödeme işlemlerini hesabınıza geri yapacaktır. Bu sayede kaldığınız yerden gittigidiyor sayfasından sipariş vermeye başlayabilirsiniz. Gittigidiyor mahsul iptali çok basit şekilde yapılacağından ötürü paniğe kapılmanızı gerektirecek bir durumun söz hususu olmadığının altını çizmek isteriz. Bu sayede sizlerde kolayca sipariş iptalini yaptıktan sonra şayet yeni ürünün siparişini de vermeye başlamış olacaksınız. Ülkemizde en çok tercih edilen adreslerden biri durumuna gelmiş olan gittigidiyor ile sizlerde bundan sonra ekonomik fırsatları kaçırmadan yararlanabilirsiniz.

Beğenmediğiniz yahut hatalı gelen herhangi  bir mahsul olduğu vakit dahi sipariş iptalini gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Bu konuda  gittigidiyor adresi, itimat verici diyebileceğimiz hizmetlere imza atar. Gittigidiyor  üyeliğiniz varsa  sipariş ile bütün detayları hemen yönetebilme durumunuz bulunmaktadır. Bu sayede siparişle alakalı bütün detayları bundan sonra hesabım sayfasından kolayca bulmaya başlamanız zor olmaz.

Gittigidiyor Para İadesi Ne Zama Yapar ?

Gittigidiyor para iadesi

Gittigidiyor Hangi Kargo İle Anlaşmalı ?

Gittigidiyor anlaşmalı kargo firmaları Aras Kargo,Yurtiçi Kargo,Mng Kargo,Ptt Kargo firmaları ile anlaşmaları bulunmaktadır.Gönderilerinizi takip ederken Aras Kargo takip yazarak arama yapabilirsiniz yada yurtiçi kargo ile gönderiniz geliyorsa yurtiçi kargo takip yazarak arama yapabilirsiniz.Eğer kargonuza ait bilgileriniz eksikse tc kimlik no ile kargo sorgulama yada isimle kargo sorgulama yapmak için kargo firmasının çağrı merkezini arayarak adıma kargo var mı ? şeklinde sorgulayabilirsiniz.

gittigidiyor hangi kargo ile anlaşmalı ?

Gittigidiyor müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

Gittigidiyor direk operatöre bağlanma ve Gittigidiyor müşteri hizmetleri çoğunlukla ürün bilgisi, iade ve değişim gibi sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır. Gittigidiyor müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanmak için belirtilen tuşlara basmanız yeterli olacaktır. İşte Gittigidiyor haberleşme ve adres bilgileri bu makalemizde yer almaktadır.Gittigidiyor sitesi müşterilerin şikayet ve problemleri süratli şekilde halledilmesi için site çeşitli haberleşme kanalları sunmuştur. Bu kanallardan birisi de müşteri hizmetleridir.

Gittigidiyor müşteri hizmetleri iletişim müşteriler için alışveriş evveli ve sonrasında bütün problemlerin giderilmesine yardım eder. Özellikle alışveriş sırasında müşterinin takıldığı noktalarda yardım eden müşteri hizmetleri, kargo takip, ödeme ve iade gibi konularda müşterilere lüzumlu desteği karşılamaktadır. Alışveriş sonrasında şayet müşterinin her çeşitli şikayetini giderme noktasında alakalı şahıslar müşteri hizmetleridir.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Numarası Gittigidiyor müşteri hizmetlerine bağlantı kurarak, alışverişleriniz yahut site ile ilgili her çeşitli problemi çözebilirsiniz.

Gittigidiyor sitesine ilişkin müşteri hizmetleri numarası 0850 252 32 29 olarak saptanmıştır. Bu numaradan size ve alışverişlerinize elverişli kanallara bağlantı kurarak, müşteri temsilcisi ile direkt olarak müzakere olanağı elde edersiniz. Gittigidiyor çevrimiçi alış veriş sitesi müşterilerinin daha iyi bir hizmet alması için haftanın her günü müşteri hizmetlerine ulaşma imkanını dahi sağlamıştır.

Hat üzerinden günün her saatinde lüzumlu desteği alabilir ve bütün sorularınızı müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Direkt Operatöre Bağlanma Gittigidiyor müşteri hizmetleri haftanın her günü 7/24 müşterilerine lüzumlu desteği karşılamaktadır. Müşteri hizmetleri ile direkt olarak görüşmek için 0850 252 32 29 numarasını arayabilirsiniz.

E-mail ortamından haberleşme daha çok vakit aldığı için direkt 0850 252 32 29 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Bu hat üzerinden alışverişlerinizle alakalı iptal, kargo, gittigidiyor ürün iadesi ve ödeme gibi her çeşitli mevzu başlığı ile ilgili müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri İletişim ve Adres Gittigidiyor sitesi üzerinden çevrimiçi alışverişlerinizde fazlası vakit bir desteğe gereksinim duyabilirsiniz. Gittigidiyor sitesi müşterilerden gelen istekleri karşılamak için müşterilerine 7/24 hizmet yayınlayan müşteri hizmetleri hattını oluşturmuştur. Bu hat üzerinden site ile ilgili bütün işlemleriniz için lüzumlu teklifte bulunabilir, şikayetlerinizi iletebilir yahut varsa taleplerinizi yetkililere iletebilirsiniz.

Gittigidiyor müşteri hizmetlerine +90 850 252 32 29 numarası üzerinden direkt olarak bağlanabilirsiniz. Eğer sitenin faks numarasına gereksinim duyarsanız dahi +90 (216) 687 02 98 numarasına lüzumlu fakslarınızı iletebilirsiniz. Gittigidiyor umumi merkez İstanbul ilinde bulunduğu için müşteri hizmetleri de sizlere İstanbul ili üzerinden yardımcı olmaktadır. Gittigidiyor çevrimiçi alış veriş sitesinin umumi merkez adresi;

My Office İş Merkezi, Çiğdem Sokak., No: 1/14, 34746 Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul olarak belirtilmiştir. Gittigidiyor Hakkında Gittigidiyor çevrimiçi alış veriş sitesi ilk olarak müşterilerine hizmet vermeye 2001 senesinde başlamıştır. 2011 senesinde eBay ile bir iştirak kurmuş ve bir firma içeriğinde konumunu almıştır. Türkiye’nin ilk çevrimiçi alış veriş sitesi olarak hizmet vermeye başlayan Gittigidiyor sitesi, 7/24 müşteri hizmetleri hattını dahi aktif etmiştir. Şuan için site üstünde 23 milyonu geçen kayıtlı kullanıcı bulunmaktadır. Sitede pekçok ferdi satıcının beraberinde KOBİ’ler ile çeşitli işletmeler de bulunmaktadır. Bu işletmelerin sunmuş olduğu mamüller Gittigidiyor sitesinin umumi kuralları kapsamında müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca bütün kargo hizmetleri de ürünü yayınlayan satıcı yönünden sağlanmaktadır.

Kargonerede.com a Sıkça Sorulan Gittigidiyor İade Konusundaki Başlıklar Şu Şekildedir.

Gittigidiyor İade Nasıl Yapılır ? %100 Sonuç

Gittigidiyor İadeyi başlatın
Hesabım – Satın Aldıklarım sayfasında, ürünün bulunduğu satırındaki “İadeyi Başlat” butonuna tıklayın ve sonrasında iade nedenini seçip yönlendirmeleri takip ederek iade talebi oluşturun.
Satış kodunu not edin
Hesabım sayfanızdan ürüne ait satış kodunu öğrenin ve kargo görevlisine söylemek için not edin. SC ile başlayan kod satış kodudur.
GittiGidiyor Satış Kodu nerede?
Hesabım – Satın Aldıklarım sayfasında, ürünün bulunduğu satırda yer alan SC ile başlayan kod GittiGidiyor Satış Kodu‘dur.
Ürünü kargoya verin
Ürünü hasar görmeyecek şekilde faturası ile beraber paketleyin. Kargoya verirken kargo görevlisine GittiGidiyor satış kodunu gösterin. Gönderiyi satış kodu ile yapmak istediğinizi söyleyin.

Gittigidiyor Ürün İadesi Kaç Günde Yapılır?

Gittigidiyor ürün iadesi için süre 3 gündür ve satıcıya verilen süre içinde onaylanmazsa eğer gittigidiyor iade talebini otomatik olarak onaylamaktadır.İade süreci bu şekilde başlamış olur.

Gittigidiyor Sipariş Nasıl İptal Edilir ?

Gittigidiyor.com sitesinden satın aldığınız ürün henüz kargolanmadıysa, sipariş tarihinden itibaren 24 saat içinde Hesabım sayfasındaki “gittigidiyor İptal talebi gönder” butonuna tıklayarak satıcıya iptal talebini iletebilirsiniz. Satıcı Hesabım sayfasından siparişi iptal ettiğinde ödediğiniz tutar kartınıza iade edilecektir.

Gittigidiyor Şikayetvar.com’a Şikayet Nasıl Yapılır ?

Şikayetvar.com sitesine üyeliğiniz varsa gittigidiyor şikayet konusunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.Gittigidiyor şikayet konularına oldukça önem vermektedir ve kısa sürede iletişime geçerek sorunları çözmektedir.

Gittigidiyor Garantiye Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Gittigidiyor garantiye gönderme işlemi için teslim aldığınız ürünü değiştirmek istiyorsanız önce Bana Özel/Durum sayfanızdaki Sorun Bildir butonuna tıklayın. Açılan sayfada yine “Sorun Bildir” butonuna tıklayıp “Gittigidiyor Ürün değişimi” başlığını seçerek değişim sürecini başlatabilir ve ürünü iade edebilirsiniz.Yardım almak istediğinizde gittigidiyor İade Merkezi sayfanızdan satıcıya mesaj gönderebilir satıcıyla görüşmelerinizin sonunda çözüm bulamadığınız konularda “Gittigidiyor Yardım Al” butonu ile İade destek ekibinden yardım alabilirsiniz

Gittigidiyor İade Müşteri Hizmetleri Numarası ?

+90 850 252 32 29 numaralı telefonu arayarak gittigidiyor çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz.

Gittigidiyor Whatsapp Numarası Kaç ?

+90 850 252 32 29 numaralı gittigidiyor iletişim numarasından canlı destek hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz.
Bir önceki yazımız olan Kargo Takip Nasıl Yapılır ?%100 Çözüm başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın