Dolap.Com Kargo Takip ve Sorgulama Yeni

Dolap.Com Kargo Takip

Dolap.com Kargo Takip gibi giyim üzerine odaklanmış satış siteleri son dönemde oldukça popüler duruma geldi. Popülerlik arttıkça rekabet de artar hale gelmektedir.Bu sayede dolap.com satıcıları ve dolap.com alıcılar için çok daha avantajlı fırsatlar ortaya çıkar hale geldi. Dolap.com‘un sağladığı kolaylıklardan biri Dolap kargo anlaşmasıdır. Bu yazımızda Dolap uygulaması kargo ücretleriDolap kargo gönderimiDolap kargo kodu nasıl alınırDolap uygulaması anlaşmalı kargo firmaları,dolap.com iade,Dolap.com destek,Dolap.Com Kargo Takip hakkında bilgilere yer vereceğiz.Sizde dolap.com hakkında hazırlamış olduğumuz bu makaleyi beğenirseniz eğer size yardımcı olursak bize yorum yaparak destek olabilirsiniz.

Dolap.Com Hangi Kargo İle Gönderim Yapar ?

Dolap kargo anlaşması, Sürat kargo, Yurtiçi kargo, PTT kargoyla gönderimlerde indirimli gönderim sağlamaktadır.Dolap.com adresten alım hizmeti anlaşmaya dahil olmadığı için satıcıların kargoyu şubeden teslim etmesi gerekmektedir. Dolap kargo anlaşması adrese teslimat hizmetini kapsamaktadır. Gönderdiğiniz veya aldığınız ürün sipariş adresine kadar teslim edilmektedir.

Dolap.Com Kargo Takip

Dolap.com Kargo Ücretleri Ne Kadar?

Dolap kargo anlaşması ile PTT kargo, Sürat kargo, Yurtiçi kargo’da geçerlidir. Dolap.com kargo ücreti standart olarak 4.99 TL üzerinden sabit olarak uygulanmaktadır.

Dolap Kargo Takibi Nasıl Yapılır ?

Dolap.com’dan aldığınız ürünler kargoya verildikten sonra uygun kargo firmasının (yani ptt kargo,sürat kargo yada yurtiçi kargo)sorgulama bölümünü kullanarak dolap siparişinizi takip edebilirsiniz.Eğer sipariş takibi yapamıyorsanız dolap.com iletişim adresleri ile iletişime geçebilirsiniz.Dolap.com 0 850 200 70 76 numarasını arayarak dolap.com çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.Bu çağrı merkezinden kargo takip yada sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.Detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Dolap.Com Kargo Nasıl Gönderilir?

Dolap indirimli kargo anlaşmasıyla gönderim yaparak alıcıya kargonuzu ulaştırabilirsiniz.Kargonuzu en geç 6 gün içinde kargoya vermeniz gerekmektedir.6.günde size uyarı mesajı gelmektedir.Siparişi eğer kargoya vermediyseniz alıcı sizden almış olduğu ürünü iptal edebilmektedir.Kargonuzu ne kadar hızlı gönderirseniz o kadar yüksek puan alabilirsiniz ve buda sizin satışlarınızı hızlı yapmanıza olanak sağlar.Ürünlerinizi kargolarken hazırlığınızı güzel ve özenilmiş şekilde yapmanızı tavsiye ederim.Müşteri velinimettir.Gönderinizi dolap.com anlaşması ile göndermek için kargo seçimi size aittir.Yurtiçi kargo,sürat kargo yada ptt kargo şubelerine giderek dolap.com uygulamasıyla gönderim yapmak istediğinizi belirtip kampanya kodunu veznedeki görevliye vermeniz yeterli olacaktır.Kargo gönderiminizi yaptıktan sonra dolap kargo takip yapabilmeleri için dolap.com takip kodu otomatik olarak sisteme işlenmektedir.

Dolap Kargo İade Ücretleri Ne Kadar ?

Dolap.com kargo iade yapmak isterseniz , dolap.com iadenin kargo ücreti satıcı tarafından karşılanmasına dikkat edin.Dolap.co iade işleminde Dolap kargo anlaşması geçerli olmadığı için satıcıyla iletişim kurup farklı bir kargo anlaşması olup olmadığını danışmanızı öneririz.Aksi takdirde mağdur olabilirsiniz.

DolapHesap Nedir ? DolapHesap Nasıl İşler ?

Alıcılar kargoladığın ürünü teslim alıp siparişini onayladıktan sonra kazandığın tutar DolapHesap toplam bakiye başlığının altında gösterilir. DolapHesap’ta biriken bakiyeni 2 farklı şekilde kullanabilirsin.Bakiyeni dolap.com’da kullanarak kolayca alışveriş yapabilirsin.

Dolap.Com’dan Paramı Nasıl Çekerim ?

Dolap.com’dan Paranı çekebilmek için banka hesap bilgilerin sisteme kayıtlı olmalıdır.Bakiyenin bir kısmını yada hepsini kayıtlı banka hesabına çekebilirsin yada DolapHesap ta biriken paralarını dolap.com’da harcayabilirsin.
Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Kartım Nerede ?Ziraat Kargo Takip - 2021 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın